Tennisteams Voorjaarscompetitie 2020

KNLTB verenigingsnummer T.C. Teskwik: 13128
Overzicht van de baanindelingen VJC 2020 op vrijdag
Overzicht van de baanindelingen VJC 2020 op zaterdag


Vrijdag

Teskwik 1 DD 17+ 1e klasse afdeling 15

Patricia Nahumury (c) 22418024
Danielle Meijeringh 19542070
Els Schuur 17681634
Mariska Vlielander 25924974

Teskwik 2 DD17+ 3e klasse afdeling 43

Wilma Buschman (c) 18110061
Eveline Reijtenbagh 23758082
Miriam van Vliet 30258235
Maaike Kooi 31848745
Antje Sülflow 13172808

Teskwik 1 HD17+ 2e klasse afdeling 28

René Haver (c) 292337471
Christian Stevens 29132282
Jeroen de Zeeuw 29857732
Niek Bink 26028727
Casper Kooi 31248098
Michel van der Linden 30027640

Teskwik 2 HD17+ 3e klasse afdeling 27

Erwin vd Bospoort (c) 29132312
Richard Sack 23935863
Gerard v Ravenhorst 29146607
Joost van Kekem 27886026
Arno Koudijs 31670237
Gerard Haver 17328489
Ronald van Vliet 30258243

Teskwik 3 HD 17+ 3e klasse afdeling 50

Michael Snoek (c) 18705308
Paul Theunissen van Maanen 35538732
Lutze Luinenburg 31291049
Richard Post 35534583
Bram Wijnbergen
Josh Steenbeek

 

> Tennisuitslagen en standen

 

Zaterdag

Teskwik 1 Heren 17+ 1e klasse afdeling 18

Peter van der Veer (c) 15976912
Mike de Vreede 18385141
Arjan van de Mast 11686170
Andre Maessen 13963481

Teskwik 2 Heren 17+ 3e klasse afdeling 59

Kim-Nhat Pham (c) 18282733
Joris Schoofs 31196373
Kevin Hilbrink 19322720
Michael Janssen 30242126
Hoang Lieu 16485343

Teskwik 3 Heren 17+ 4e klasse afdeling 46

Tim Denissen (c) 25467611
Mark Kokkeler 18177573
Sander Rijkse 29125758
Gaston Melis 28165322
Tim von der Fuhr 20196083
Thijs van de Bunte 29679214

Teskwik 1 GD17+ 1e klasse afdeling 3

Harmen Schaap (c) 25267337
Ruben Buitenhuis 18177638
Michiel van der Kleij 11390484
Severine Visser 14695979
Astrid Suurendonk 12997943
Laura Wismans 12013382
Roxanne Jager 14268388

Teskwik 2 GD17+ 1e klasse afdeling 4

Kim Slangen 28413237 (c)
Erik Willems 30210968
Wendy Haver 28321375
Jonne Krikke 28321391
Margreet Schaap 20494742
Jeroen van der Hel 30057876
Johan Weidenaar 16689933

Teskwik 3 GD17+ 2e klasse afdeling 16

Almar Wiersma (c) 23758120
Lisette Ackerstaff 19479573
Rogier Meeuse 17589665
Christiaan Soer 11990139
Antoon van de Kolk 25347101
Anja Wouters 15345580

Teskwik 4 GD 17+ 3e klasse afdeling 25

Wessel Donkervoort (c) 24871303
Roel Kremers 13712586
Eric Koudijs 23872535
Sarah Schrijver 19167962
Simone Lubberding 24149993
Mariska Vlielander 25924974
Neeke Plat 24033464

Teskwik 1 HD17+ 2e klasse afdeling 21

Marcel Timmerman (c) 19249128
Ronald van den Broecke 13327860
Henk van Gelder 14695995
Hans Nijhuis 18646719

Teskwik 2 HD17+ 2e klasse afdeling 24

Pim Bruijs (c) 19168241
Dennis Uithol 17214947
Remco Koot 13236180
Viktor van der Logt 17002478
Robert Jan Telkers 17215021
Johnny Pater 31024017

Teskwik 1 DD17+ 1e klasse afdeling 2

Lena Papilaja (c) 31445373
Patricia Nahumury 22418024
Manuela Sterk 30235316
Lisa Witterland 19421583
Karin Rijsemus 31024076

Onze sponsoren

tennis-ede-sponsoren-11.png
tennis-ede-sponsoren-05.png
tennis-ede-sponsoren-02.png
tennis-ede-sponsoren-10.png
tennis-ede-sponsoren-09.png
tennis-ede-sponsoren-08.png
tennis-ede-sponsoren-03.png
tennis-ede-sponsoren-12.png
tennis-ede-sponsoren-07.png

Teskwik links

Social Media

Locatie