Tennisteams Voorjaarscompetitie 2019

KNLTB verenigingsnummer T.C. Teskwik: 13128
Overzicht van de thuisdagen en baanindelingen VJC 2019 op vrijdag
Overzicht van de thuisdagen en baanindelingen VJC 2019 op zaterdag

Vrijdag

Teskwik 1, DD 17+ 2e klasse afdeling 10

Patricia Nahumury (c)
Danielle Meijeringh
Els Schuur
Mariska Vlielander
> Tennisuitslagen en standen

Teskwik 2, DD17+ 3e klasse afdeling 55

Wilma Buschman (c)
Eveline Reijtenbagh
Miriam van Vliet
Maaike Kooi
Antje Sülflow
> Tennisuitslagen en standen

Teskwik 1, HD17+ 2e klasse afdeling 34

René Haver (c)
Christian Stevens
Jeroen de Zeeuw
Niek Bink
Casper Kooi
> Tennisuitslagen en standen

Teskwik 2, HD17+ 3e klasse afdeling 22

Erwin vd Bospoort (c)
Richard Sack
Gerard v Ravenhorst
Joost van Kekem
Jitse van Triest
Arno Koudijs
> Tennisuitslagen en standen

 

 

Zaterdag

Teskwik 1, Heren 17+ 2e klasse afdeling 36

André Maessen (c)
Peter van der Veer
Warren van der Ploeg
Michael van Dommelen
Ferdinand Brinkhof
reserve: Theo Schoofs
> Tennisuitslagen en standen

 

Teskwik 2, Heren 17+ 4e klasse afdeling 49

Tim Denissen (c)
Mark Kokkeler
Sander Rijkse
Gaston Melis
Tim von der Fuhr
> Tennisuitslagen en standen


Teskwik 1, Mix 17+ 3e klasse afdeling 43

 

Thijs van de Bunte (c)
Arie Pelle
Rick Joosten
Gaston Melis
Korrie vd Vaart-Pol
Karin Arends
Anja Wouters
Willemijn Gruter
> Tennisuitslagen en standen

 

Teskwik 1, GD 17+ 1e klasse afdeling 4

Harmen Schaap (c)
Ruben Buitenhuis
Michiel van der Kleij
Severine Visser
Astrid Suurendonk
Laura Wismans
Roxanne Jager
> Tennisuitslagen en standen

Teskwik 2, GD17+ 1e klasse afdeling 4

Kim Slangen (c)
Wendy Haver
Jonne Krikke
Margreet Schaap
Jeroen van der Hel
Johan Weidenaar
Erik Willems
> Tennisuitslagen en standen

Teskwik 3, GD17+ 1e klasse afdeling 7

Lisette Ackerstaff (c)
Rogier Meeuse
Karin Rijsemus
Johnny Pater
Almar Wiersma
Christiaan Soer
Antoon van de Kolk
> Tennisuitslagen en standen


Teskwik 4, GD 17+ 3e klasse afdeling 36

 

Wessel Donkervoort (c)
Roel Kremers
Erik Koudijs
Sarah Schrijver
Simone Lubberding
Linda Jochemsen
Mariska Vlielander
Neeke Plat
> Tennisuitslagen en standen

 

Teskwik 1, HD17+ 2e klasse afdeling 15

Pim Bruijs (c)
Dennis Uithol
Remco Koot
Gerard Haver
Hilbrand Timmerman
Viktor van der Logt
Robert Jan Telkers
> Tennisuitslagen en standen

Teskwik 1, DD17+ 1e klasse afdeling 4

Lena Papilaja (c)
Patricia Nahumury
Manuela Sterk
Lisa Witterland
> Tennisuitslagen en standen

Zondag

Teskwik 1, Heren 35+ 2e klasse afdeling 5

Ronald van den Broecke (c)
Henk van Gelder
Marcel Timmerman
Hans Nijhuis
Mike Bakker
> Tennisuitslagen en standen

 

Onze sponsoren

tennis-ede-sponsoren-11.png
tennis-ede-sponsoren-05.png
tennis-ede-sponsoren-02.png
tennis-ede-sponsoren-10.png
tennis-ede-sponsoren-09.png
tennis-ede-sponsoren-08.png
tennis-ede-sponsoren-03.png
tennis-ede-sponsoren-12.png
tennis-ede-sponsoren-07.png

Teskwik links

Social Media

Locatie