Tennisteams Najaarscompetitie 2020

KNLTB verenigingsnummer T.C. Teskwik: 13128
Overzicht van de baanindelingen najaarscompetitie op vrijdag
Overzicht van de baanindelingen najaarscompetitie op zaterdag
Overzicht van de thuisdagen

Op tijd spelen tijdens alle avondcompetities

Om de spreiding van spelers in avondcompetities te vereenvoudigen, worden alle avondcompetities van de KNLTB Competitie 2020 op tijd gespeeld. Dit betekent dat er per partij één uur getennist wordt en de games worden doorgeteld. Na een uur stopt de partij (en wordt de rally niet afgespeeld). De verkregen stand in games op dat moment is de eindstand van de partij. Een gelijkspel behoort dus ook tot één van de mogelijkheden. In dit document zijn alle regels voor het spelen op tijd voor je op een rijtje gezet.


Vrijdag

Teskwik 1 DD 17+ 1e klasse afdeling 11

Patricia Nahumury (c) 22418024
Danielle Meijeringh 19542070
Els Schuur 17681634
Mariska Vlielander 25924974

Teskwik 2 DD17+ 3e klasse afdeling 39

Wilma Buschman (c) 18110061
Eveline Reijtenbagh 23758082
Miriam van Vliet 30258235
Maaike Kooi 31848745
Antje Sülflow 13172808

Teskwik 1 HD17+ 1e klasse afdeling 14

Tim Denissen (c) 25467611
Mark Kokkeler 18177573
Sander Rijkse 29125758
Gaston Melis 28165322
Tim von der Fuhr 20196083
Thijs van de Bunte 29679214

Teskwik 2 HD17+ 2e klasse afdeling 35

René Haver (c) 292337471
Christian Stevens 29132282
Jeroen de Zeeuw 29857732
Niek Bink 26028727
Casper Kooi 31248098
Michel van der Linden 30027640

Teskwik 3 HD17+ 3e klasse afdeling 34

Erwin vd Bospoort (c) 29132312
Richard Sack 23935863
Gerard v Ravenhorst 29146607
Joost van Kekem 27886026
Arno Koudijs 31670237
Gerard Haver 17328489
Ronald van Vliet 30258243

Teskwik 4 HD 17+ 3e klasse afdeling 35

Michael Snoek (c) 18705308
Paul Theunissen van Maanen 35538732
Lutze Luinenburg 31291049
Richard Post 35534583
Bram Wijnbergen
Josh Steenbeek

 

> Tennisuitslagen en standen

 

Zaterdag

Teskwik 1 Heren 17+ 1e klasse afdeling 9

Peter van der Veer (c) 15976912
Mike de Vreede 18385141
Warren vd Ploeg
Michael van Dommelen
Ferdinand Brinkhof
Sjoerd de Jong
Donny Wolke

Teskwik 2 Heren 17+ 3e klasse afdeling 44

Kim-Nhat Pham (c) 18282733
Joris Schoofs 31196373
Kevin Hilbrink 19322720
Michael Janssen 30242126
Hoang Lieu 16485343

Teskwik 1 GD17+ 1e klasse afdeling 5

Kim Slangen 28413237 (c)
Erik Willems 30210968
Wendy Haver 28321375
Jonne Krikke 28321391
Margreet Schaap 20494742
Jeroen van der Hel 30057876
Johan Weidenaar 16689933

Teskwik 2 GD17+ 2e klasse afdeling 11

Lisette Ackerstaff (c) 19479573
Rogier Meeuse 17589665
Christiaan Soer 11990139
Antoon van de Kolk 25347101
Anja Wouters 15345580

Teskwik 3 GD 17+ 3e klasse afdeling 24

Wessel Donkervoort (c) 24871303
Roel Kremers 13712586
Eric Koudijs 23872535
Sarah Schrijver 19167962
Simone Lubberding 24149993
Mariska Vlielander 25924974
Neeke Plat 24033464

Teskwik 1 HD17+ 2e klasse afdeling 8

Marcel Timmerman (c) 19249128
Ronald van den Broecke 13327860
Henk van Gelder 14695995
Hans Nijhuis 18646719

Teskwik 2 HD17+ 2e klasse afdeling 10

Pim Bruijs (c) 19168241
Dennis Uithol 17214947
Remco Koot 13236180
Viktor van der Logt 17002478
Robert Jan Telkers 17215021
Johnny Pater 31024017

Teskwik 1 DD17+ 1e klasse afdeling 5

Lena Papilaja (c) 31445373
Patricia Nahumury 22418024
Manuela Sterk 30235316
Lisa Witterland 19421583
Karin Rijsemus 31024076

Onze sponsoren

tennis-ede-sponsoren-11.png
tennis-ede-sponsoren-05.png
tennis-ede-sponsoren-02.png
tennis-ede-sponsoren-10.png
tennis-ede-sponsoren-09.png
tennis-ede-sponsoren-08.png
tennis-ede-sponsoren-03.png
tennis-ede-sponsoren-12.png
tennis-ede-sponsoren-07.png

Teskwik links

Social Media

Locatie